‹ Prev
Next ›
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
4" Height x 2.9" Width x 2.9" Depth - Black - 1 Each
65 Stock Available
- Easily organizes your writing instruments in 3 compartments
- Store pens, pencils, markers and scissors
- Professional look with sleek design
$5.22
Product Details
General Information
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 93681 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Brand Name | Officemate |
| Product Name | 3-Compartment Pencil Cup |
| Marketing Information | Keep your pens, pencils and other writing utensils handy with this pencil cup. Three compartments let you organize by use, color and more. Sleek professional design makes it ideal for any desk. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Pen/Pencil Holder |
Physical Characteristics
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 2.9" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Overview
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
From the Manufacturer
Also Consider
Also Consider
Accessories
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.